„Książka i zakładka – zgrana gromadka”

W ramach Tygodnia Bibliotek odwiedziliśmy dwa oddziały zerówki z ZSP w Tomicach – grupy Żabki oraz Wesołe Nutki . Dzieci miały okazję poznać dwie wyjątkowe książki: kolorową „Chcę zostać dinozaurem” oraz „Książkę bez obrazków”. Obie historie zostały wysłuchane z ogromnym zaciekawieniem, jednak największą sympatię – mimo braku ilustracji – zdobyła „Książka bez obrazków”, przy której było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Na zakończenie spotkania dzieci wykonały kolorowe zakładki do książek.

Przejdź do treści